Su Tesisatında Su Kaçağına Neden Olan Sebepler ?

İstanbul su tesisatı sorunu istenmeyen bir problem olsa da çeşitli nedenlerle ortaya çıkar ve en çok da su kaçağı sorunu sizleri oldukça güç durumda bırakır. İstanbul su tesisatında meydana gelen su kaçakları, eski yeni demeden her yapıda görülen ve farklı farklı sebepler ile ortaya çıkan bir tesisat problemidir.

Bu tesisat problemi, eski binalarda kullanılan materyallerin zamanla eskimesi sonucu ortaya çıkarken yeni binalarda kullanılan kalitesiz malzemeler yüzünden gün yüzüne çıkar. Su kaçaklarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus soruna erken müdahale etmektir.

Kaçağın Nerede Olduğunu Buldurun !

Erken müdahale edilemeyen su kaçağı problemleri daha ciddi sorunlara yol açarak, olası masraflarınızı da zahmeti de katlayarak artırır. Su kaçaklarında en fazla moral bozan nedenlerden biri de alt katınızda oturan komşunuzun evine su akıtmasıdır.

Alt Komşuya Su Akabilir mi ?

Bir sabah uyanırsınız ve birden bire sinirli olan komşunuzu kapınızda görürsünüz ve bu sinirin nedenini sizin evinizden kaynaklı bir tesisat problemini öğrenirsiniz.

Ne Yapacasınız ?

Bu durum başınızdan aşağıya kaynar sular dökülmesine sebep olur.

Ancak su kaçağı sorununun bazı belirtilerini gördüğünüz anda müdahale etmeniz hem sorunu daha fazla masraf çıkarmadan ortadan kaldıracak hem de komşunuzun evine su sızdırmayacaktır.

Bu nedenle evinizde meydana gelen duvarların ıslanması, kombi barınızın sürekli düşmesi ve yüksek gelen su faturaları gibi sorunlarla karşılaşırsanız derhal firmamızı aramanız gerekmektedir.

İşi Uzmanına Bırakın Kaçağı Bulalım !

Su kaçakları kendi başınıza yapacağınız müdahaleler ile ortadan kalkacak bir problem değildir.

Su sızıntılarına neden olan patlamış borular, gözle görünür bir yerde olmadığından zaten sizlerin soruna müdahale etmesi imkansızdır. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tamirini gerçekleştirme firmamız en zorlu su kaçağı probleminizi bile dakikalar içerisinde ortadan kaldırarak, eskiden çektiğiniz çileyi sizlere unutturacaktır. Firmamız akustik dinleme adlı cihaz ile ev ya da iş yerinizde meydana gelen su sızıntılarına neden olan patlayan boruyu dakikalar içerisinde tespit eder ve ortadan kaldırır.

Firmamızın uzman kadrosu, su sesine karşı hassas akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak tespit ettiği su kaçaklarını yine aynı nokta üzerinden tamirini gerçekleştirerek sizlere % 100 garanti sağlar. İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine hizmet götüren firmamız aynı gün servis imkanı ile sizlere bir telefon kadar yakın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara