Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Her geçen artan İstanbul nüfusu, altyapı sisteminde de ciddi sorunlar çıkmasına vesile olmaktadır.

Taşı toprağı altın diye ülkenin neredeyse bütün illerinden göç alan İstanbul’da barınma sorununu ortadan kaldırmak için yüksek yüksek binalar dikilmekte ve bu dikilen binalarda kullanılan kalitesi düşük borular nedeniyle ciddi sorunlar yaşanmaktadır.

Son zamanlarda firmamızın sık sık karşılaştığı sorunlardan biri de su kaçağı sorunudur.

Bu sorun eskiden, tarihi yapılarda meydana gelirdi.

su-kaçağı-tespit-anı Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Tarihi yapılarda meydana gelen su kaçaklarının en büyük nedeni tesisat sisteminde kullanılan boruların zamanla tahribata uğramasıydı. Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük borular su kaçağını eski yeni demeden her yapıda ortaya çıktığını bizlere kanıtlamış oldu. Tesisat sistemi içerisinde meydana gelen su kaçağını bu kadar büyük bir sorun yapan en önemli etken, su sızıntılarını oluşturan boruların gözle görünür olmamasıdır.

Gözle görünmeyen su sızıntıları yapınızın içerisinde beton aralarında dolaşarak duvarlarınızda ıslaklık ve çürüme gibi sorunlara yol açar. Su kaçakları ayrıca su faturanızda da yüksek bir artış meydana getirir.

Duvarlardaki ıslaklığa bağlı olarak evde keskin bir rutubet kokusuna da yol açacak olan su kaçağı her yönüyle zarar ve masraftır.

Su kaçaklarınızdan korunma şanduvardaki-kaçağı-bulma Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?sınız neredeyse hiç yoktur. Ancak uzman bir yardım alarak olası zararları düşürmek sizin elinizdedir. Bahsetmiş olduğumuz bütün sorunlar neredeyse hepinizin başından geçmiş bildiğiniz olaylardır. Bu sorunlardan kurtulmak ve tamir işleminde günlerce sürecek olan kırma dökme işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız, iletişim bölümünü tıklayarak çıkacak olan telefon numaralarından bizleri arayınız.

Firmamız su kaçaklarınızı kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak cihaz ile noktasal olarak tespit etmektedir. Teknolojinin her geçen önemli işlere imza atması insan hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. En son üretilen akustik dinleme adlı tesisat cihazı sayesinde su kaçaklarınız artık dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit edilebilecek eskiden olduğu gibi günlerce kırma dökme işleri ile uğraşmadan dakikalar içerisinde su kaçağından kurtulmanız mümkün hale gelmiştir. Firmamızın kullandığı akustik dinleme adlı cihaz, en ufağından tutun da en büyük su kaçağınızı bile tespit eder ve ardından tesisat ustalarımız tamir işlemini gerçekleştirerek sizlere % 100 garanti verir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara