Sahrayı Cedit Su Tesisatçı

Ev ve iş yerlerinde oluşan su tesisatı alanlarınızı  giderelim mi ?

Kaçağı Kırmadan Petekleri Sökmeden Temizliyoruz !

Kadıköy sahrayı cedid mahallesi su tesisatçısı hizmeti veren firmayız.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçaklarını çeşitli nedenlerle ev ya da iş yerinizde meydana gelen can sıkıcı bir tesisat sorunudur.

Yaz kış demeden bütün yapılarda meydana gelen ve oldukça zahmetli bir iş olan su kaçakları sizleri hem nakit hem de vakit kaybına uğratır bu nedenle birçok kez ev ya da iş yerinde rastladığınız sorunu görmezden gelmeye çalışırsınız ancak biliyorsunuz ki görmezden geldiğiniz sorunların sizlere bir faydası olmaz aksine, daha ciddi sorunlara yol açarak masrafınızı katlar.

Su kaçağı, su tesisatında kullanılan boruların kırılması ya da çatlaması sonucu ortaya çıkan su sızıntıları olarak da bilinmektedir.

Kırılan Boru Kaçak Sorunu ?

Kırılan boruların oluşturduğu su sızıntıları kısa bir süre içerisinde ev veya iş yerinizdeki bütün duvarları kaplayarak duvarlarınızı çürütür. Su kaçağı bulma kadıköy sadece duvarlarınızı çürütmekle de kalmaz, kombinize zarar vererek, her ay gelen su faturasını da artırır.

Bunun nedeni ise vana ve muslukların kapalı olmasına rağmen su sayacınızın hâlâ dönüyor olmasıdır. Su tesisatında meydana gelen arızalar gözle görünmediğinden uzman bir yardıma ihtiyaç duyarsınız bu nedenle ciddi bir araştırma yapmanızda yarar vardır.

Çünkü günümüzde su tesisatçı olduğunu iddia eden ancak profesyonellikten uzak bir sürü sokak tesisatçısı vardır. Bu tesisatçılar meydana gelen sorunları ilkel yöntemler ile ortadan kaldırarak sizleri zarara sokmaktadır.

Hepinizin hatırlayacağı gibi klasik yöntemle su kaçağı bulma oldukça masraf gerektiren bir işlemdi. Amatör su tesisatçıları bilip bilmeden ıslanan duvarlarınızın tamamını kırarak su kaçağını tespit etmeye çalışır ve sizlere günlerce süren bir iş çıkarırlar.

İstanbul kırmadan dökmeden cihaz yardımı ile su kaçağı bulma firmamız sayesinde hiçbir zahmete katlanmadan tek bir seramiğin altında sorunun tespit edilmesini ve tamirinin gerçekleşmesini seyredebilirsiniz.

Su borularında meydana gelen sızıntıları akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit eden firmamızın uzman ekibi, yine aynı o nokta üzerinde çalışarak sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olurlar.

Firmamız kullandığı teknik ve uyguladığı hizmet politikası nedeniyle İstanbulluların en çok tercih ettiği tesisat firmasıdır.

Firmamız sizlere sağlamış olduğu her hizmet için garanti vermekte ve aynı gün servis imkanı ile sizlere kalıcı hizmetler sunmaktadır.

Su kaçağı problemi ile karşılaşmanız durumunda firmamızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara