Su Kaçağı Maltepe

Su Kaçağı Maltepe

Su Kaçağı Maltepe

Su kaçağı Maltepe su tesisatı arızası denilince akla ilk gelen problem olan su kaçağı sorunu, herkesin kâbusu olan ama ne yazık ki meydana gelmesi muhtemel olan bir tesisat sorunudur. su kaçağını kabusa çeviren işlem ise, su kaçağı tespitinde kullanılan ilkel yöntemlerdir. Su kaçağı bulmada kullanılan ilkel yöntem herkesin hatırlayacağı gibi kırma, dökme işlemidir. İlkel yöntemde, su kaçağı sorununa neden olan patlayan boru tespit edilinceye kadar seramikler kırılır. Ardından arıza tamir edilirdi. Bu yöntemle su kaçağı tespiti yaptırdığınızda, arıza tamir edildikten sonra da sizlere ekstra masraf çıkmaktaydı zira kırılan yerleri tesisat ustaları Su kaçağı Maltepe değil siz onarmak durumundaydınız. Bu da maddi masrafın dışında zaman olarak da ayrıca bir zahmet demekti. Bu yöntem oldukça zahmetli ve masraflı bir işlem olduğundan bu sorunla karşılaştığımızda çoğu kez görmezden geliriz. Su kaçağı sorununa erken müdahale edilmediğinde binada daha ciddi sorunlara yol açmaktadır. Su kaçağı yoğunlukla banyoda karşılaşılan bir sorundur. 

Su-kaçağı-Maltepe-2 Su Kaçağı Maltepe

Su kaçağı Maltepe

www.sukacagimaltepe.com
Su kaçağı problemine bir apartman dairesinde Su kaçağı Maltepe karşılaştıysanız alt katınıza su sızması kaçınılmazdır. Bu durumda alt katınızda oturan komşunuzla ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Peki su kaçağı bulmada kırmadan dökmeden işlem yapılamaz mı?

Su kaçağı tespiti işleminde elbette ki kırmadan da işlem yapmak mümkündür. Ev ya da işyerinizde meydana gelen su kaçağını tespit etmede firmamız cihazla noktasal olarak sizlere hizmet sağlar. Cihazla su kaçağı bulma yöntemi sayesinde su kaçağı sorununu tek bir seramiğin altında tespit ederek arızayı tamir eder.

Teknolojideki gelişmelere ayak uyduran firmamız, akustik dinleme ve termal kamera adı verilen teknolojik cihazları kullanarak su kaçağı sorununu dakikalar Su kaçağı Maltepe içinde görüntüleyerek onarır. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz sayesinde eskiden su kaçağı bulma yönteminde kullanılan zahmetli ve masraflı işlemler tarihe karıştı.

Firmamızın hizmet verdiği tek alan su kaçağı tespiti değildir. Firmamız su tesisatında ortaya çıkan bütün sorunları yine aynı titizlik ve tecrübe ile gerçekleştirir. Petek temizliği, pimaş tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, lavabo açma gibi tıkanıklık sorunlarıyla da modern cihazlar yardımıyla başa çıkan firmamız sizlere en kısa süre içerisinde maksimum kalite ve garantili hizmet sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara