Kuyubaşı Su Kaçağı Tespiti

Kuyubaşı Kadıköy Su Kaçağı Tespiti Ersoylar tesisat güvencesi ile kırmadan noktasal olarak su kaçağı tespiti.

Kuyubaşı Su Kaçağı Bulma

İstanbul’un ilçelerinden biri olan Kadıköy, tesisat kaçağı sorunuyla sıkça karşılaşmaktadır. Ersoylar Tesisat kadıköy su kaçağı tespiti ve tamir hizmetiyle yılların verdiği tecrübeyle size akılcı çözümler sunar.
Banyo tavanında suların damladığını gördünüz ve ya mutfak,banyo duvarlarınızda kabarmalar,sararmalar olduğunu farkettiniz. Bunlar sizde yada komşunuzda bir su kaçağı problemi olduğunun belirtileridir. Su boruları duvar altında kaldığı için bu belirtiler ortaya çıkana kadar bir sroun olduğunu anlayamayız. Bu belirtiler ortaya çıktığında ise ilk yapmanız gereken şey profesyonel firmamızdan yardım almak olmalıdır.

Ersoylar Tesisat su kaçağı tespit ve tamir hizmetleri için en çok aranan ve bilinen firmalardan biridir. Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı olduğunu bir firmaya haber vermeden önce kendiniz de kesinleştirebilirsiniz.

Tüm muslukları ve vanaları kapatın sayacı izlemeye başlayın. Su kaçağı varsa sayaç çalışmaya devam edecektir. Bu da faturalarınızın daha son aylarda kabarık gelmesinin asıl nedenidir. Bir süredir suyunuz boşa gitmekte ve boşa giden suya para ödemektesiniz.

Firmamız kırmadan su kaçağı bulma hizmetiyle sorununuzu kaynağını kısa sürede tespit eder ve dakikalar içinde tamir işlemini yapar.
Ersoylar Tesisat verdiği tüm hizmetleri garanti kapsamı altına almaktadır.

 

Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Suadiye Mahallesi,Zühtüpaşa Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi başta olmak üzere tüm Kadıköye servisimiz vardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara