Kırmadan Su Kaçağını Buluyoruz !

İstanbul su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların tamamı can sıkıcı olması ile birlikte birçoğuna yaptığınız bilinçsizce işlemler neden olmaktadır.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen pimaş tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı gibi tıkanıklık sorunları daha çok yaptığınız bilinçsizce hareketler sebep olmaktadır. Örneğin çöpe atmanız gereken bebek bezini tuvalete atmanız tuvalet tıkanıklığına sebep olacaktır.

Bu nedenle su tesisatında sorun oluşmasını istemiyorsanız, yaptığınız hareketlere de dikkat etmeniz gerekecektir. İstanbul su tesisatında kullanım ve zamana bağlı olarak oluşan sorunlarda vardır. Petek temizleme ve su kaçağı bu sorunların en başında gelenlerdir.

Çıkardığı işlemler nedeniyle herkesin kâbusu olan su kaçağı sorunu, istenmese de zamanla ortaya çıkan bir sorundur. Zamana dayalı olarak kullanılan borularda meydana gelen tahribatlar su kaçağı sorununu gün yüzüne çıkaran en önemli nedenlerden biridir.
Su kaçağı sorununu diğer sorunlardan ayıran en önemli özelliği tamiri esnasında yapılan işlemlerdir. Su kaçağı sorunu eski yöntemlerle tamir edildiğinde kaçak tespit edilinceye kadar ev ya da işyerinde kırma dökme işlemleri gerçekleşir ardından kaçak bulunduktan sonra da tamir edilirdi ancak tamiri esnasında gerçekleşen kırma dökme işlemlerinden dolayı, sizlere ayrıca bir hesap çıkardı.

Kırılan yerlerin tamiri, molozların atılması vs. Hepsi sizlere ekstra maliyet demekti. Ancak artık değil. Evet yanlış okumadınız İstanbul su kaçağı tespit servisimiz su kaçağı sorununuzu tek bir seramiğinizi bile kırmadan tespit etmektedir.
Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden İstanbul su kaçağı servisi firmamız, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihazı kullanarak su kaçağı sorununu anında tespit eder.
Akustik dinleme, su kaçağı sorununuzu noktasal olarak herhangi bir yere zarar vermeden tespit ettiğinden tamir işlemi de akustik dinlemenin tespit edildiği yer üzerinde kırmadan dökmeden gerçekleştirilir.
İstanbul’un neresinde olursanız olun, su kaçağı problemi ile karşılaştığınız esnada firmamızı arayarak, randevu oluşturabilirsiniz. Firmamız gürültü çıkarmadan çalışan teknolojik cihazları ile sizlere günün her saati hizmet ve garanti vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara