Su Tesisat Ustası Sorunları !

İstanbul’da meydana gelen tesisat sorunları daha çok tarihi yapılarda görülmektedir. Tarihi yapılarda oluşan tahribatlardan su tesisatı sistemi de nasibini alarak bazı küçük ve büyük can sıkıcı sorunlara yol açmaktadır. Su tesisatında meydana gelen, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı gibi tıkanıklık sorunlarının en önemli neden bilinçsizce lavabo ve tuvalete attığınız katı maddelerdir.

Bu sorunun önüne geçmek ya da erteletmek sizlerin elinde olan bir durumdur ancak su tesisatında elde olmayan sebeplerle meydana gelen tesisat sorunlarının önlenme şansı neredeyse hiç yoktur. Bu soruna örnek verecek olursak da hepinizin bildiği su kaçağı sorunudur.

Su kaçakları eski binalarda kullanılan tesisat sisteminin zamanla aşınma, tahribat ve deformasyona uğraması sonucu su borularında meydana gelen sızıntılar sonucu ortaya çıkar.

Su kaçakları sizin elinizde olmayan sebeplerle ortaya çıkar ve son dönemlerde sık sık rastlanılması İstanbulluların adeta korkulu rüyası olmuştur. Su borularında meydana gelen patlamalar ister küçük olsun, ister büyük hiç farketmez kullanılan yöntem hep aynıydı.

Elde olmayan ekipmanlar nedeniyle eskiden su kaçaklarını fayans ve betonları kırıp dökerek tamirini gerçekleştirmek mümkündü. Su borularının üzerinde fayans veya beton olduğundan en ufak bir su sızıntısı için bile bütün eviniz, moloz yığınları ile dolardı. Su kaçağı tamir edildikten sonra da günlerce süren bir temizlik işi sizleri beklerdi. Su kaçaklarında kullanılan bu yöntem günümüzde kaba ve ilkel bir yöntem olarak anılmaktadır. Bunun sebebi ise gelişen dünyadaki teknolojik imkanlardır. İstanbul kırmadan su kaçağı bulma firmamız, teknolojik imkanlardan faydalanarak ev ya da iş yerinizdeki su kaçağı sorunlarınızı cihazla noktasal olarak tespit ederek, herhangi bir kırma dökme işlemi uygulamaz.

Borulardan sızan su ister küçük olsun ister büyük hiç farketmez, akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas cihaz sayesinde firmamızın profesyonel tesisat ustası kadrosu dakikalar içerisinde su kaçağı probleminize müdahale ederek sorununuzu ortadan kaldırır.

Eski yöntemleri kullanan tesisat firmalarından uzak durup, su tesisatında meydana gelebilecek sorunların tamamı için firmamızı arayıp daha detaylı bilgi edinebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. İstanbul’un bütün ilçelerinde servisi bulunan firmamız sizlere % 100 garantili hizmet sunarak aynı gün servis imkanı da mevcuttur.

Su kaçağı bulma kadıköy servisimizi aramaktan çekinmeyiniz.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti İletişim

Dumlupınar, Adagül Sk. No:4, 34102 İstanbul/Kadıköy/İstanbul

Firma :0216 642 56 99

(Merkez Şube): (0532) 503 07 98

—Çalışma Saatleri—

Hafta içi: 24 saat boyunca      Hafta sonu: 24 saat boyunca

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara