Su Kaçağı Sorununa Çözüm Bulan Tesisatçı

İstanbul’un artan nüfusu beraberinde bazı altyapısal sorunları da getirdi.

Altyapı sisteminde kullanılan boru ve diğer maddelerin eskimesi sonucu sık sık arıza vermesi İstanbulluları adeta canından bezdirmiş durumdadır.

Yaz kış demeden meydana gelen bu sorunların en başında ise hiçbirinize yabancı olmayan su kaçağı sorunu vardır. Su kaçağı sorunu özellikle eski ev ve iş yerlerinde kullanılan altyapı sisteminin eskimesi ve tahribata uğraması sonucu ortaya çıkar ve oldukça moralinizi bozar.

Çünkü su kaçakları herkesçe biliniyor ki tespit edilmesi pek kolay olmayan bir işlemdir. Su borularının duvar araları ya da fayans diplerinde olması bu zorluğa sebep olan tek nedendir diyebiliriz.

Patlayan Su Boruna Dikkat !

Patlayan su borularının ortaya çıkarmış olduğu su sızıntıları hem sizin evinizde hem de komşunuzun evinde ciddi zararlar meydana getirir bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz uzman bir yardım almanız sizlerin yararına olacaktır. Su kaçakları eskiden kullanılan yöntemler nedeniyle herkes tarafından korkulan bir problem olmuştur.

Çünkü hepinizin de hatırladığı gibi eskiden su kaçağı sorunu ortaya çıktığında yapılan tek işlem fayans ve duvarlarınızın kırılmasıydı.

Kırılan yerlerin altında su kaçağına neden olan patlağı arayan su tesisat ustaları kaçakları tespit ettikten sonra tamirini gerçekleştirir ve sizleri oldukça bir zahmete sokardı. Kırılan yerlerle birlikte eviniz adeta bir enkaza dönüşürdü ve molozların atılması, kırılan yerlerin yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlemlerinin yapılması sizleri bir hayli masrafa sokmaktaydı.

Bizi Arayın Kırmadan Kaçağı Onaralım ?

su-kaçağı-kadıköy-5 Su Kaçağı Sorununa Çözüm Bulan Tesisatçı

Su kaçağı Kadıköy

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız eskiden kullanılan bu kaba yöntemlerin tamamını tarihe karıştırarak sizleri yepyeni bir yöntem ile karşılaştıracak.

Kırmadan noktasal olarak su kaçağınızı tespit eden bu sistem, oldukça modern teknolojik cihazlar ile gerçekleştirilmekte ve % 100 garanti verilmektedir.

Akustik dinleme ile en zorlu su kaçağınız bile noktasal olarak tespit edilecek ve alanında uzman tesisat ustalarımız tarafından noktasal müdahale ile ortadan kalkacaktır.

İstanbul su tesisatı firmamızın kullandığı bu yöntemle dakikalar içerisinde su kaçağınız ortadan kalkacak ve hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça rahatlayacaksınız.

İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı olan firmamızı telefonla arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara