Su Kaçağı Onarım Servisiyiz !

İstanbul tesisat sorunun baş belası olarak bilinen su kaçağı sorunu son yıllarda artan inşaatlar ve buna bağlı olarak alt yapı sisteminde oluşan arızalar nedeniyle sıkça gün yüzüne çıkmaktadır.
İstanbul gibi büyükşehirlerde tesisat sisteminde kullanılan boruların, zamanla deformasyona uğrayarak aşınmalar meydana getirmesi sonucu oluşan su kaçağı sorunları oldukça ciddi ve can sıkıcı bir problemdir.
Su kaçağı sorunu eskiden uygulanılan yöntemler nedeniyle oldukça canınızı sıkan bir durumdur. Su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda eskiden çağırdığınız tesisat firmaları sizleri hayattan bezdirdiğinden su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda çoğu kez görmezden gelirdiniz. Su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda sokak tesisatçıları yer altında bulunan borulara ulaşmak için kafalarına göre kırma dökme işlemleri gerçekleştirir bu durumda sizleri hem maddi hem de manevi olarak oldukça zor duruma düşürmekteydi.

Günlerce gelişigüzel kırma sonucu birçok sağlam fayans ve borularınızda zarar görür görür kaçağı tamir ettikten sonraki masraflarınız katlanırdı. Bu sebepten dolayı hiçbiriniz su kaçağı sorununuzu tamir etmek istemezdiniz. Ancak su kaçağı öyle bir sorundur ki tamirini gerçekleştirmediğiniz hergün sizlere yeni bir masraf çıkarır bu nedenle ev ya da işyerinizde meydana gelen su kaçağı problemlerinde, profesyonel bir destek almanız şarttır.
İstanbul su kaçağı tespit firmamız, su kaçağı tamir işlemi gerçekleştirirken eskiden yapıldığı gibi herhangi bir yeri kırıp dökmez. İstanbul su kaçağı tespit firmamız su kaçağı sorununuzu tamir ederken öncelikle teknolojik cihazlardan yardım alarak noktasal olarak su kaçağının olduğu yeri tespit eder. İstanbul cihazla su kaçağı bulma işlemi tamamlandıktan sonra kaçağın olduğu yerde bir veya iki seramiğiniz kırılarak tamir işlemi gerçekleşir. İstanbul su kaçağı tespiti servisimizin kısa süre içerisinde gerçekleştireceği bu işlemi görürken sizlerde çok şaşıracaksınız.
İstanbul su kaçağı tespit hizmetini akustik dinleme adı verilen teknolojinin son harikası cihaz ile gerçekleştiren firmamız, tek bir seramik bile kırılmamdan su kaçağını tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. İstanbul’da bulunan bütün ilçe ve semtlere aynı gün servis imkanı ile ulaşan tesisat ustalarımız sizlere sağlamış olduğu hizmetlerden dolayı garanti verir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara