Kırmadan Cihazla Su Kaçağını Bulan Tesisatçı

Kadıköy Su Kaçaklarını Kırmadan Cihazla Bulan Firmamız Ersoylar Tesisat Profesyonel çözümlerini Kadıköy ilçesinde sergilemekten gurur duyuyor..

Kadıköy-Su-Kaçağı-Tespiti-1 Kırmadan Cihazla Su Kaçağını Bulan TesisatçıKadıköy İstanbul’un Anadolu yakasında olan ilçelerimizden birisidir. KADIKÖY Asya ve Avrupa arasında kalmış semtlerimizde birisidir. Konutlar ve iş yerleri ortak alanda bulunan semtimizde de eski binaların varlığı devan etmektedir. Konut ya da iş yeri olsun eski ve ya yeni binalar olsun su kaçağı ortak sorunlarıdır fakat firmamız su kaçağı tespiti konusunda yeni cihazlarla bu sorunlara dur demeyi başarıyor.

Kadıköy de Yıpranmış su tesisatları sorun çıkardığı gibi yeni tesisatlar da sorun olabilmektedir. Aniden oluşan tesisat sorunlar eskiden olduğu gibi kırılıp dökülüp tesisatlar sıfırdan yenilenmiyor. Biz Ersoylar tesisat olarak bu tür tesisat sızıntılarını yani su kaçağını nokta atış tespitle kırmadan dökmeden onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Kulanmış olduğumuz cihazlar akustik dinleme cihazı ile uzman ekiplerimizle garantili sonuçlar almaktayız. evinizde su kaçağını bulma için kırdırmadan önce bize ulaşın. Firmamız tesisat da ki sorunu kısa zaman içinde çözüme ulaştırmaktadır. Tam donanımlı araçlarımızla uzman kadromuzla avcılar ilçemize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara