Kanal Görüntüleme

Tıkanıklık açma hizmeti, eskiden günlerce süren ve sonuç alınamayan masraflı ve zahmetli bir tesisat sorunu iken günümüz teknolojisindeki gelişmeler ile birlikte kısa süre içerisinde tamamen ortadan kalkan bir problem haline gelmiştir.

Kanal-Görüntüleme Kanal Görüntüleme

Tıkanıklıklar banyo, tuvalet ve mutfak lavabo gibi yerlerde meydana gelen ve sorunu ortaya çıkaran nedenler arasında bilinçsizce attığınız, peçete, kağıt havlu, bebek bezi gibi çöpe atılması gereken cisimleri atılması da yer alır. Bu nedenle sorunun önlenilmesi ve bir daha yaşanmaması biraz da sizin elinizdedir. Özellikle umumi tuvaletlerin dikkatli kullanılmaması bu tür yerlerde daha çok tuvalet tıkanıklığını ortaya çıkarmaktadır.

 

Tıkanıklık sorunu ciddi bir sorun olduğundan erken müdahale edilmesi ve profesyonel çözüm yöntemlerinin uygulanması önemlidir. Aksi durumda günlük hijyen ihtiyaçlarımızı karşılayamaz ve bazı hastalıklara yakalanabiliriz. Tıkanıklık açma eskiden oldukça zorlu bir işlem olsa da günümüz teknolojisindeki yaşanan gelişmeler ile birlikte kısa süreli çözülebilen problemler haline gelmiştir.

Kameralı-Pimaş-Açma Kanal Görüntüleme

Su tesisatı sistemi için özel olarak geliştirilen kamera ve robotlar sayesinde en zorlu tıkanıklıklarınız bile dakikalar içerisinde açılabilir ve rahat bir nefes almanıza vesile olabilirsiniz. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz, alanında uzman tesisat ustaları ve teknolojik cihazlar ile diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi tıkanıklık açma hizmetini de sizlere kısa süre içerisinde sağlar ve % 100 garantili iş yapar.

 

Eskiden tıkanıklık açma denince aklınıza gelen kötü görüntüleri sizlere yaşatmayan hatta deyim yerindeyse göz açıp kapatıncaya kadar sorunu ortadan kaldıran firmamız, sizlere aynı gün servis imkanı da sağlar. Kamera sayesinde tıkanıklığa sebep olan cismi noktasal olarak tespit eden ve ardından görüntüleyen tesisat ustalarımız, ardından robotu borunun içine salar ve en zorlu katı cismi bile parçalayarak su akışını normale çevirir.

 

Kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldıran firmamız, sadece bununla da sınırlı kalmaz, son olarak borularınızın içerisini basınçlı su ile yıkayarak, sizlere ilk gün ki gibi tertemiz borular sağlar.

İstanbul tesisat firmamız, kurulduğu günden bu güne kullandığı teknikler ile İstanbul’un en çok tercih edilen tesisat firması olmuş ve sizlere kalıcı çözümler üretmiştir. Detaylı bilgi almak ve randevu talebinizi oluşturmak için lütfen firmamızı arayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara