Kadıköy Kameralı Su Tesisatçısı

Kadıköy Su Tesisat Ustası 

Su tesisatı bakım onarım tamir su tesisatı döşeme su boruları değiştirme su kaçağı bulma tıkanıklık açma kırmadan dökmeden su kaçağı ve tıkanıklık tespit musluk tamiri petek temizliği gider açma çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet tüm daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dinlenme alanları camiler gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

kadikoy-su-tesisatcisi Kadıköy Kameralı Su Tesisatçısı

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Su kaçaklarını yaptırmazsanız eğer su baskını su faturasının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın yıpranması pis bir koku gibi hem sağlığınızı hemde bütçenizi etkileyen ağır sonuçlara sebep olabilir.

Kadıköy Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu su kaçakları ve tıkanıklıklar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara