İstanbul Petek Temizliği

Petek Temizliği İstanbul Servisi

%30 İndirimli İstanbul Petek Temizliği Fiyatları İlaç Hediyeli Kampanya

umraniye-petektemizligi İstanbul Petek Temizliğipetek temizliği servisi hizmeti veren firmamız kurumsal çözümlerini sizlere sunmaktadır. T.S.E belgeli cihazlarımızla kombi petek tesisatına zarar vermeden temizleme işlemlerini yapmaktayız.

Petek Temizliğinde Uygun Fiyatlar Burada

Petek temizleme her 2 yılda bir yapılmalıdır. Koruyucu kimyasal bırakılan kombi su tesisatları 3 yıl kirlenme ve çürümeye karşı sistemi korur. Bu işlemi kendiniz ilkel yollar ile yapabilirsiniz. Fakat bu cihazların temizlediği kadar kesinlikle yapamazsınız. Zaman kaybı yaşamamak için bizi tercih etmeli ve petek yıkama işlemini ustasına bırakmalısınız.

 

Dikkat Petek Temizleme Sonrası Koruma Kimyasalı Hediyedir ?

Sahte temizlik kimyasalları ile temizlenen petekler petek yüzeyindeki tortuları alır. Gerçek kimyasal ilaçlarda kaçakları kapama ve temizleme için kullanılan kimyasallar bulunmaktadır. Petek temizleme fiyatı 150 liradır. Bu fiyatlar 4 6 petek arası geçerlidir. Dubleks daire ve büyük alanlar için bizimle iletişime geçiniz.

Petek Temizleme Cihazlarımızla ilaçlı olarak petek içlerini yıkayarak uzun süre süren sıcaklığı size vermeyi amaçlıyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara