Gizli Su Akıntısı Tespit Servisi

Su kaçağı sorunu, su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ciddi bir tesisat problemidir. Eskiden de herkesin başından geçmiş olan su kaçağı problemi neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su kaçaklarının bu denli korkutucu olmasının altındaki ana neden hiç kuşkusuz tespit işlemidir. Tespit işlemi tamir işleminden daha zorlu olan su kaçaklarında kullanılan teknikler hiç kuşkusuz sizleri günlerce hatta haftalarca uğraştırmaktaydı.
Eskiden elde olmayan teknolojik aletlerden dolayı meydana gelen en ufak su sızıntılarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı. Su borularındaki patlamalara bağlı olarak oluşan su sızıntılarının neden olduğu su kaçaklarında erken müdahale de oldukça önemlidir.

Erken müdahale etme gereğinin verdiği panik ile önünüze gelen ilk su tesisatçı firmasına bu işlemi yaptırır detaylı bir araştırma yapma imkanı bulamazdınız, ancak su kaçaklarında müdahaleyi yapacak firmanın kullanacağı tekniği de iyi araştırmada sizler için yarar olacaktır.

Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı herkesin kullanmak zorunda kaldığı bu teknik günümüzde tarihe karışmıştır.
Eskiden teknolojik cihazların yetersiz olmasından kaynaklı olarak insan gücüne bağlı olarak kırma dökme işlemi uygulanır ve bu işlem sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zor duruma sokardı.

Su borularının üzerindeki beton veya seramikler gelişigüzel şekilde kırılır, çoğu kez altında kalan su boruları da bu işlemden zarar görürdü.
Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve temizliğinin yapılması gibi teferruatlarda cabası. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen su kaçağı bulma işlemi bütün plan ve programları alt üst etmekteydi.
İstanbul noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız yukarıda saymış olduğumuz bütün olumsuz sonuçları ortadan kaldırarak sizlere kırmadan dökmeden hizmet sağlamaktadır.
Bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirdiği cihaz olan akustik dinleme adı verilen cihazı kullanan firmamız, en zahmetli su kaçaklarını bile ses çıkarmadan tespit eder ardından noktasal olarak tamir işlemini de gerçekleştirerek bir veya iki seramiğin altında sorunu ortadan kaldırarak sizlere % 100 garanti vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara