Fenerköy Petek Temizliği

Fenerköy Petek Temizleme Ustası 

Ersoyalr Tesisat firması olarak petek temizliği merkezi ısıtma sistemiz temizliği petek bakım onarım tamir satış çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Kullanmış olduğunuz her tür marka model peteklerin bakım ve temizliği itina ile yapılmaktadır.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse daha sıcak ve huzurlu bir ortama sahip olmak için sizlerde bu petek temizliği bakımlarımı yaptırmalısınız.

Bakımları yapılmayan petekler daha fazla enerji harcayarak doğal gaz faturasının yüksek gelmesine sebep olmaktadır.

Unutmayın petek bakımlar zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla ısı performansı vermektedir.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde faturalardaki artışa dur demek mümkündür.

fenerkoy-petek-temizleme Fenerköy Petek Temizliği

Fenerköy Petek Temizliği Servisi

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız petek temizleme cihazları ve kimyasal temizlik maddeleri ile petekler bulunduğu yerde hiç bir çevre kirliliği oluşmadan temizlenmektedir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Su Kaçağı Tespiti Bulma işlemi

Kombi Petek Temizlik

Su Tesisatçısı

Şimdi Ara