Evde Su Kaçağı mı Var ?

Ev ya da iş yerinizdeki tesisat sisteminde kullanılan boruların zaman içerisinde aşınmasıyla ortaya su kaçağı sorunu çıkmaktadır.
Su kaçağı sorununu, evinize gelen yüksek su faturalarından, duvarlardaki ıslaklık, rutubet ve kombi barındaki düşüşten anlayabilirsiniz. Bu sorunlardan herhangi biriyle bile karşılaşsanız firmamızı arayıp profesyonel yardım almanız gerekecektir.
İstanbul su tesisatı firmamız, su kaçağı sorunlarına müdahale ederken alışılmışın dışında teknolojik bir yöntem uygulayarak kısa süre içerisinde su kaçağı sorunundan kurtulmanızı sağlayacaktır.
Su kaçağı sorunu ciddi bir problem olduğundan ve zamanında müdahale edilmediğinde duvarları çürüterek hem yapınıza hem de alt katınızda oturan komşunuza zarar vermektedir. Bu nedenle yukarıda saymış olduğumuz belirtilerden herhangi biriyle de karşılaşsanız hemen firmamızı arayarak, yardım talep ediniz.
İstanbul’daki su kaçakları daha çok eski yapılarda görünsede yeni yapılarda da kullanılan kalitesiz borular nedeniyle ortaya çıkmaktadır. İstanbul su kaçağı sorunu bulma servisimiz, sizleri sokak tesisatçılarından korunmanız yönünde uyarıyor.
İstanbul su kaçağı bulma servisimiz, su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirirken eskiden kullanılan kırma dökme işlemlerini gerçekleştirmez. Eskiden hatırlayacağınız gibi, su kaçağı sorunu denince eve gelen tesisat ustalarının ilk yaptıkları işlem fayans ve duvarları kafalarına göre kırmak olurdu.

Su tesisatında meydana gelen kaçağı rastgele kırmayla bulmaya çalışan tesisat ustaları sağlam olan borulara da zarar verir ve sizleri maddi manevi zarara uğratır.
İstanbul su kaçağı işlemi sağlayan firmamız su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirirken herhangi bir kırma dökme işlemi uygulamaz. Tamamen teknolojik ürünlerle sorunu tespit edip tamir eden firmamız sizleri ekstra hiçbir masrafın altına sokmadan su kaçağı sorununuzu tespit ederek, tamir işlemini gerçekleştirir.

 

Tesisat sektörünün işini kolaylaştırmak için bilim insanlarının özel olarak tasarladığı su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz, su kaçağı sorununuzu noktasal olarak tek bir seramiğin altından tespit eder. Akustik dinleme adlı cihaz noktasal olarak tespit edildiğinden fazladan yere kırma dökme işlemi gerçekleştirilmez.

 

İstanbul kırmadan su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamızın kullandığı cihazlar sessiz çalıştığından günün herhangi bir saati tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit servisimiz İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götürerek minimum süre içerisinde sizlere % 100 garantili hizmet sağlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara